טיולים למבוגרים

לדעת ארץ
המגמה הכללית - לימודי ארץ ישראל
מגמת לימודי בוקר - חגיגה של יום בשבוע
סניפים וחוגים
שישי במכון - לסגור את השבוע, לפתוח את הראש
שביל ישראל - מכון אבשלום
קורס מורי דרך
דף הבית טיולים למבוגרים
טיולים למבוגרים

אם יגידו לך בוא לטייל, לא תלך?כולנו מטיילים מרגע צאתנו מרחם. טיילנו עם ההורים, הגננת והמורים, בתנועת הנוער ובצבא, במסגרת העבודה משפחה והחברים, אבל היום כשאנחנו כבר לא ילדים, טיולי המבוגרים של מכון אבשלום, זה הדבר הכי הכי. המיוחד בתוכנית הלימודים של המכון, הוא השילוב שבין החומר העיוני לסיורים, אשר נבנים בקפידה כטיולים למבוגרים.

ואם כך, מה המיוחד בטיולי המבוגרים של מכון אבשלום?תוכנית טיולים למבוגרים מאד מגוונת ועשירה, החל בדרגות הקושי וכלה במגוון רחב של מסלולים ונושאים עם מיטב המדריכים.

כאשר מדברים על דרגות קושי, תוכלו למצוא בטיולים למבוגרים ממסלולים אתגריים, למיטיבי לכת ועד למסלולים קלים עם קטעי הליכה קצרים. טיולי המבוגרים שלנו כוללים גם סיורים במתכונת של מחנות לימוד (קמפוסים), בני יומיים או שלושה, כולל לינה מסודרת בבתי מלון או אכסניות נוער. סיורים אלה מהווים השלמה לתוכנית הלימודים בקורס ומתמקדים באזור מסוים, במטרה לעשות היכרות עם חבלי ארץ שונים מכל ההיבטים האפשריים.

אוהבי הלכת שביניכם ימצאו במסגרת הטיולים למבוגרים של מכון אבשלום, הליכה בשביל ישראל במקטעים השונים שלו, עם טובי המדריכים.

מגוון המסלולים המוצעים במסגרת הטיולים למבוגרים, הוא כמעט אינסופי, סיורי מורשת ותקומה, טיולי בשבילי הטבע - בעקבות צמחיה פריחה, בעלי חיים ותצפיות בציפורים. במסגרת הטיולים למבוגרים שלנו תוכלו לעשות היכרות גם עם הפסיפס האנושי המגוון שבארץ, היכרות עם המיעוטים, קהילות ייחודיות, כיתות ועדות נוצריות ומוסלמיות ועוד. הטיולים למבוגרים שלנו לא פוסחים כמובן על סיפורם של אתרים היסטוריים ואתרים ארכיאולוגיים.

מצוא גם כאלה אנו מציעים גם סיורים במוזיאונים וגלריות, בהדרכת מיטב המדריכים והמרצים המתמחים בנושא.

למה כדאי ויותר עדיף להצטרף לטיולי המבוגרים של מכון אבשלום?

מכון אבשלום יש ניסיון רב שנים בתכנון ארגון וליווי טיולים למבוגרים, בארץ וגם לחו"ל. לכל טיולי המבוגרים שלנו, הכרוכים בהליכה מצטרף חובש ומאבטח, כמו גם חונך – תלמיד מלווה מטעמנו, שעוזר למדריך ומטפל בעניינים הנלווים הקשורים בטיול, כמו רישום נוכחות, מתן עזרה מיידית למי שנזקקים, גיבוש הקבוצה וארגון ארוחות משותפות בטיול ועוד. ועוד לא דיברנו על המדריכים בטיולים למבוגרים שאנחנו מוציאים.

המדריכים שלנו כולם בעלי מוניטין וניסיון מוכח, בחלקם נמנים על צוות המרצים והחוקרים שמלמדים במכון, כך שההנאה מהסיור מובטחת.

קרא עוד : לימודי גנטיקה

לשיש במכון ותוכניות לימודים לחץ כאן

 
« פברואר 2018 »
יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28