טיולים לגיל הזהב

לדעת ארץ
המגמה הכללית - לימודי ארץ ישראל
מגמת לימודי בוקר - חגיגה של יום בשבוע
סניפים וחוגים
שישי במכון - לסגור את השבוע, לפתוח את הראש
שביל ישראל - מכון אבשלום
קורס מורי דרך
דף הבית טיולים לגיל הזהב

מכון אבשלום מקיים טיולים לגיל הזהב
 

מכון אבשלום, המכון לידיעת הארץ על שם חיים אבשלום, אשר אחראי על לימודי ידיעת הארץ למבוגרים ולצעירים כאחד החל לאחרונה לקיים גם על טיולים לגיל הזהב. טיולים לגיל הזהב הם טיולים אשר מותאמים במיוחד ליכולת הפיזית של בני גיל הזהב.

 


טיולים לגיל הזהב מותאמים במסלולם


וביכולתם ובמידת הקושי ובסגנון שלהם לבני הגיל השלישי אבל בהחלט לא רק. הטיולים של גיל הזהב במכון אבשלום מתקיימים בקבוצות אינטימיות באוטובוסים נוחים ומתקדמים, בהליכה קלה ובמסלולים מתאימים.

טיולים לגיל הזהב של מכון אבשלום מתקיימים לאחר בדיקה מדויקת של צרכי ויכולות האוכלוסייה, צרכים כמו הליכה מבוקרת וזמני מנוחה נכונים ובנוסף לכך בנוסף לנוחות שמכון אבשלום מבטיח לגיל הזהב, המשתתפים בטיולים יכירו אוכלוסיה המתאימה לגילם. 

ישנם שני סוגי טיולים לגיל הזהב, טיולים יומיים וטיולים שעורכים כמה ימים.  כל אחד מהמשתתפים בטיולים הללו יוכל לבחור את הטיול המתאים ביותר בשבילו לפי מקום, זמן וגם תקציב.

 

מכון שלום שמח להחזיר את גיל הזהב אל הטבע בעזרת הטיולים לגיל הזהב שהוא מקיים.
הטיולים הללו  נבנים בעזרת מומחים לתחום הטיולים בארץ אשר יודעים את חוזק האוכלוסייה אשר יוצאת לטיולים האלה ואת המגבלות של אוכלוסיית הנמנית על גיל הזהב.
רוב המשתתפים בטיולי  גיל הזהב של מכון אבשלום מגיעים בזכות שמועות מפה לאוזן של משתתפי הטיולים בעבר. האנשים אשר השתתפו בטיולים לגיל הזהב בעבר חזרו עם חוויות טובות ומחמאות על המקצועיות הרבה של המדריכים.
 

המשמעות של הדבר היא טיולים איכותיים וחווייתיים שיגרום לכל אחד מהמשתתפים בטיולים לגיל הזהב לרצות לחזור ולקיים את הטיולים הללו.
מכון אבשלום הוא מכון ללימודי הארץ , כפי שנאמר ההדרכות של הטיולים הללו נעשות על ידי מיטב המדריכים והמרצים בארץ. לא לחינם המכון מוערך כל כך על ידי האנשים אשר השתתפו בעבר באחד מהטיולים לגיל הזהב שלו או באחד מהקורסים אשר מועברים במקום.


לעוד מידע על אודות מכון אבשלום לחץ כאן  
 
קרא עוד : סיורים מודרכים בארץ
« פברואר 2018 »
יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28