טיולי אתרים

לדעת ארץ
המגמה הכללית - לימודי ארץ ישראל
מגמת לימודי בוקר - חגיגה של יום בשבוע
סניפים וחוגים
שישי במכון - לסגור את השבוע, לפתוח את הראש
שביל ישראל - מכון אבשלום
קורס מורי דרך
דף הבית טיולי אתרים
טיולי אתרים
לטיול יצאנו, כלנית מצאנו, זהו שיר ידוע של מטיילים ואפילו צעירים. אבל בכך לא די. אתרים מקסימים יש בכל מקום. כל אתר מספר את סיפורו. יש אתרים היסטוריים, אתרים גיאוגרפיים, אתרים מעשה ידי האדם והטבע ועוד. לצאת לטיול אתרים זוהי הרפתקאה. כל המטייל לאתר כלשהו, בצפון או בדרום יודע לומר כי טיול אתרים הוא הדבר הכי כיפי שהוא עושה.

 טיולי אתרים מפורסמים בכל רחבי הגלובוס. מטיילי אתרים יוצאים למקומות שונות, מכירים את האתר, נחשפים לאתרים חדשים, לומדים על האתר ועל המקום ובכל פינה שיש בעולם תוכלו למצוא טיולי אתרים. בצרפת יש חברה המתמחה בטיולי אתרים, אנגליה מפרסמת על מטיילים שיצאו לאתרים וחזרו שמחים. ובכלל בכל יבשת בעולם יש אתרים מדהימים, פלאי טבע יש ישאמרו.

גם אנו נצא לטיול בו נבקר באתרים מפורסמים, אתרים ששמם נודע למרחוק. המטיילים באתרים יכולים לספר עחל חווית טיול אתרים מיוחדת במינה, על טיול האתרים הראשון שלהם ועל האתר שהם הכי זוכרים והתרשמו ממנו. אותם טיולי אתרים מושכים בני אדם מכל מקום, וניתן לומר כי טיול לאתרי מורשת הוא טיול אתרים מיוחד במינו. גם טיולים לאתרים נודעים, בהם מערות ונקרות מוצאים מטיילי אתרים ההולכים בעקבות האתר ומטיילים באתר. כל מטייל יכול לומר כי דבר ראשון בטיולי אתרים מסוג זה הוא נושא הציוד.

 מטייל היוצא לטיול אתרים חייב לקחת איתו קודם כל מים. אמנם האתר מרשים וטיול האתרים מפתה מאוד, אבל בלי מים גם טיול אתרים מרשים במיוחד יהיה לוקה בחסר. אבל טיול לאתר ובכלל טיולי אתרים הם לא רק טיול אתרים במרחב, אפשר גם לטייל באתר ללא קימה מהמקום. מעין טיול וירטואלי, או אפילו טיול בעקבות אתר דמיוני ואולי גם טיול אתרים ברבים. כל או כך כל המטיילים באתרים שונים חוזרים מרוצים ויודעים לספר על האתר בו היו ועל הטיול בו השתתפו.

טיול אתרים הוא חוויה שאין שניה לה, וכדאי שיותר אנשים יטיילו באתרים ויבקרו בכל אתר אפשרי. בואו גם אתם לטיול אתרים שיביא את האתרים עד אליכם ויציג את האתר במיטבו. ואיך אפשר בלי מדריכי טיולי התארים, בלעדיהם טיולי האתרים לא שלמים, והכי חשוב אתם המטיילים, צאו טיילו, ראו והכירו עוד אתרים, עוד מטיילים ועוד טיולי אתרים

קרא עוד:טיולי פריחה
קרא עוד:לימודי גיאוגרפיה
« פברואר 2018 »
יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28