סיורים מודרכים בארץ

לדעת ארץ
המגמה הכללית - לימודי ארץ ישראל
מגמת לימודי בוקר - חגיגה של יום בשבוע
סניפים וחוגים
שישי במכון - לסגור את השבוע, לפתוח את הראש
שביל ישראל - מכון אבשלום
קורס מורי דרך
דף הבית סיורים מודרכים בארץ

סיורים מודרכים בארץ


לא מעט אנשים אוהבים לטייל בשבילי ארצנו, אבל מעטים הם האנשים אשר יודעים להעביר סיורים מודרכים בארץ, ברמת האיכות שבה מכון אבשלום יודע להעביר אותם. מורי הדרך אשר מועסקים במכון אבשלום יודעים להעביר את הסיורים המודרכים בארץ , ברמה הגבוהה ביותר ובעזרת הידע הרבה ביותר ורוב הבוגרים של הקורסים אשר אותם המכון מעביר והטיולים אליהם הוא יוצא, יוכלו להעיד על כך.

מכון אבשלום מעביר סיורים המודרכים בארץ ברמה הגבוהה ביותר בעזרת המדריכים המקצועיים ביותר. את הסיורים המודרכים של מכון אבשלום ניתן להתאים אישית לפי תחומי העניין של המטיילים עם מדריכים אשר מעבירים את הסיורים המודרכים בארץ כמה פעמים בשבוע, דבר המעיד ללא ספק על איכותה של ארץ ישראל, ועל המקומות הרבים אשר יש לראות בה, לצד האיכות של המדריכים וידע החומר אותו הם מעבירים.

סיורים מודרכים בארץ הם דרך מצוינת להכיר את הסודות של ערי ישראל החדשות והישנות, על דרכי המסחר הישנות שלהן ועל החנויות החדשות שבהן. את הסיורים מעבירים מדריכים אשר מכירים את הערים ברמה הגבוהה ביותר לצד הפינות הנסתרות שלהן, את המקומות אשר אליהם אוהבים רוב התיירים ללכת גם בעבר וגם בימינו.
ישנם כמה סוגים של סיורים מודרכים בארץ, רובם המכריע קלים מאוד להליכה וכוללים לעיתים גם טעימות של יינות שונים וסיורים בבתי בד שונים.
סיורים מודרכים בארץ הם סיורים קלים לביצוע בדרך כלל, המסלולים הם ידידותיים מאוד מצד אחד ועדיין עשירים מאוד ויפים לסיור.
בחלק מהסיורים המודרכים בארץ תעברו בערי הבירה הישנות כמו עכו וצפת או הנוכחית של ישראל – ירושלים.
אם אתם אוהבים סיור מודרך בירושלים בארץ מפי טובי המדריכים והמרצים, מכון אבשלום הוא המקום הנכון בשבילכם. כמו רבים וטובים בעבר אנחנו בטוחים שגם אתם תחזרו עם מחמאות בנוגע לסיורים המודרכים בארץ.

קרא עוד : טיולים מבוגרים , לימודי בוקר

 
« פברואר 2018 »
יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28