קורסי העשרה

לדעת ארץ
המגמה הכללית - לימודי ארץ ישראל
מגמת לימודי בוקר - חגיגה של יום בשבוע
סניפים וחוגים
שישי במכון - לסגור את השבוע, לפתוח את הראש
שביל ישראל - מכון אבשלום
קורס מורי דרך
דף הבית קורסי העשרה

לימודי העשרה


מכון אבשלום, המוכר בעיקר כמרכז של לימודי ארץ ישראל , מציע היום בנוסף לקורסים הגדולים והמקיפים גם קורסי העשרה, במגוון תחומים רחב ומרתק, לרבות סיורים לימודיים וכל אלה עם מיטב המרצים והחוקרים.

בקורסי ההעשרה אנו מציעים קשת רחבה של נושאים בתחומים רבים ומגוונים כמו: מקרא וארכיאולוגיה, היסטוריה, יהדות, אסלם ונצרות, המזרח התיכון, אקטואליה, תרבויות – לימודי עולם, ספרות, תרבות ואמנות , מדע, שפות ועוד.

קורסי העשרה שלנו  מתקיימים בימי רביעי בשעות אחה"צ והערב, במסגרת המגמה "לדעת ארץ" – עולם ומלואו בערב אחד.

קורסי ההעשרה הם סמסטריאליים ובנויים על 8-12 מפגשים

בכל ערב ניתן להשתתף בקורס אחד, שניים, או שלושה קורסי העשרה.
קורסי ההעשרה במכון אבשלום פתוחים לקהל הרחב, לכל שוחר דעת והרחבת אופקים.
המבקש להצטרף למסגרת זו של קורסי העשרה, במגמה "לדעת ארץ", צוות של יועצי המכון, יעמוד לרשותו ויעזור לו בבניית תוכנית המתאימה לו. כמו כן, ניתן למצוא מידע מפורט (סילבוס) על כל אחד מקורסי ההעשרה באתר האינטרנט של מכון אבשלום. לכל אחד מקורסי ההעשרה מתלווה תלמיד ותיק של מכון אבשלום, הנקרא – חונך. החונך מקיים מעקב אחר נוכחות המשתתף בקורס, דואג לארגון הכיתה ומעדכן את המשתתפים בפעילויות הנלוות של המכון. בחלק מקורסי ההעשרה מוצעים סיורים מובנים הקשורים לתוכנית הלימודים בהדרכת מרצי הקורס. הסיורים פתוחים למשתתפי קורסי ההעשרה וכן לבני משפחה המעוניינים להצטרף. במהלך שנת הלימודים, מקיים מכון אבשלום ימים פתוחים, בהם ניתן להתרשם ממרצי המכון לרבות אלה שמלמדים בקורסי העשרה.

בקיצור, אם וכאשר תחליט להצטרף למסגרת זו של קורסי העשרה במכון אבשלום, בנוסף ללימודים המעניינים והמרתקים מובטחת לך גם סביבה לימודית נעימה וידידותית.
הלימודים ברוב קורסי העשרה מתקיימים בכיתות לימוד אינטימיות (עד 50 משתתפים) ובאווירה נעימה ומשפחתית. חלק אחר של קורסי העשרה המחייב אמצעי הקרנה ואבזור מיוחד מתקיים באודיטוריום.

קרא עוד : לימודי ערב

קרא עוד : לימודי פנאי
« פברואר 2018 »
יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28